Postitatud Lisa kommentaar

Kas rätt on ainult eriliseks sündmuseks?

Aasta oli 2012, just sain 21, ikka veel kandsin pääsusaba. See oli teine või kolmas rätt mida ma üldse olin kudunud. Ikka veel on meeles kuidas ema aitas rätti venitada elutoa põrandal.

Mina arvan, et ei ole. Minu esimesteks rättideks olid pääsusabad (Evelyn A. Clark, mustri autor) ja kasutasin paksemat pitsi lõnga mohääriga. Ma tegin ühe endale ja mõne oma kolleegile. Enda oma kandmist ma aastaid villase mantli peal või hiljem juba nahktagiga.

Kandsin rätte kahel erineval moel. Ma arvan, et umbes aastal 2008 kandsin ma rätti mantli peal. Rätt oli suur ja väga soe. Ei suutnud leida ühtegi pilti sellest ajast, aga saan siiski näidata oma viimase lemmiku rätiga pilti. See rätt on kootud 1200m/100g lõngast, seega see on palju peenem rätt kui pääsusaba.

2017 ilmus blogist väike lugu rätist nimega 50 R. http://lacebycr.com/et/ratt-nimega-50-r/
Lemmik outfit 2017 talvel

 

Peale aastate pikkust kogemust rättide kandmisel võin olla kindel, et rätti saab kanda igapäevaselt. Selleks on vaja leida rätt mis sobib teie stiiliga. Rätte tehakse igat värvi, iga kujuga ja igas suuruses. Näiteks te võite valida valge peene räti mõneks eriliseks sündmuseks, aga värviline paksem rätt sobiks hästi teksade ja jakiga.

Lisa kommentaar