Posted on Leave a comment

Miski pole igavene – mustri lugu

Mirjami viimased küüned

Mul oli sama küünetehnik peaaegu 8-9 aastat. Ta tundis mind, mu stiili ja me saime väga hästi läbi. Nii et võite ette kujutada mu kurbust, kui 2022. aasta detsembris sain teada, et see on meie viimane kord.

Nii siis oli mul raske ülesanne leida uus tehnik, küüned vajavad hoolt ka edaspidi. Küsisin soovitust ja broneerisin Anneli juurde hoolduse aja. Kõik oli suurepärane ja küüned olid imelised, nii et nüüd teeb tema minu küüsi.

Veebruaris sain roosakullaga metallik küüned ja neile oli vaja midagi lisaks. Anneli võttis välja tohutu hulga küünte stantsimisplaate ja mina hakkasin valima. Ilusaid variante oli palju, mõned äratasid minus huvi. Küüntele kaunistamiseks valisin hammasratta mustrid – ma lihtsalt ei suutnud vastu panna, mehaanik minus karjus nende järgi. Ja üks geomeetriline muster sobis suurepäraselt kudumiseks, mõte hakkas kohe jooksma. Tegin sellest plaadist foto ja täpselt nädal hiljem sain rätiga alustatud.

Veel enne veebruari lõppu oli rätt valmis. Tulemusega jäin väga rahule. See lavendlilõng on valgega kombineerituna tõeliselt ilus.

Rohkem infot ja pilte: https://lacebycr.com/toode/pdf-muster-miski-pole-igavene/

Inspiratsioon ja tulemus
Miski pole igavene

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply