Postitatud Lisa kommentaar

Hüvasti, 2018!

On olnud väga tegus aasta, 52 mustrit said loodud, testitud ja avalikustatud!

Aasta jooksul tekkis mõni lemmik muster mida soovin esile tuua.


Jaanuaris ilmus muster “Amsterdam” pühendusega mu emale. Mul seostuvad tulbid alati temaga.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-amsterdam/

Esimesel aprillil ilmus muster “9gag”. Tahtsin seda rätti juba ammu kududa ja naljapäev tundus mustri avaldamiseks ideaalne valik. Muster on tasuta saadaval.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-9gag/

“Hortensia” kudumine oli tõeline nauding, üle 2400 nupu ja kaunis tulemus
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-hortensia/

Mais ilmus eriti palju lahedaid mustreid.
“Moekad Mummud” on lihtne, aga väga armas muster. Sobib ideaalselt kirju lõngaga kudumist. Me kasutasime minu enda värvitud lõnga.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-moekad-mummud/

Ja kes suudab öelda ei liblikatele? Ma võiks öelda, et parim muster liblikatega siiamaani. Katsetasin midagi uut ja tulemus on super.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-liblikas/

Juulis näitasin kõigile kuidas ühe mustri ja räti valmimine välja näeb. See püüdis ka palju tähelepanu, sest harva näeb telgitaguseid. Kirjutasin blogis pikemalt (http://lacebycr.com/et/how-its-made/) ja muster on täitsa tasuta siin:
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-how-its-made/

Muster nimega “Nr. 53” ootas kaua testimist. See muster oli keerulisem ja aeganõudvam kui mu tavalised tööd. Mustris on peotäis 21 kordseid nuppe, palju “tühja” kudumist ja tulemuseks päris suur rätt. Kududa oli suur nauding, heameelega koon veel kunagi tulevikus.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-nr-53/

Septembris ilmus taas tasuta muster “Illusion”, seekord pühendusega mu kallile kassile. Ta on olnud minuga paar suurepärast aastat ja loodetavasti on veel kaua. Ta saab juba 15 aastaseks Märtsis, aga käitub ikka nagu plika.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-illusion/

Ma olin väga kade, et ma ei saanud ise kududa “Tiia Kirsid”, sest muster on lihtsalt nii lahe. Ma olen kindel, et tulemus on vinge igat värvi lõngaga.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-tiia-kirsid/

Ma ütleks, et oktoober oli aasta parim, võin ausalt öelda, et mulle meeldivad täiega kõik neli mustrit.
Muster “Ööliblikad”, sest noh, liblikatega sugulased.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-ooliblikad/
Muster “Julguse Rätt” oli isikliku tähendusega, võibolla aitab see kellelgi teist ka julgem olla.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-julguse-ratt/
Ootasin pea aasta aega, et kududa mustrit “Oktoobri Lill”. Terve aasta mustrid olid planeeritud ega saanud varem kududa. See on nii minu muster, palju nuppe ja kaunid lilled.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-oktoobri-lill/
“Kõikenägev Silm” sai tehtud naljaga pooleks ja tulemuseks on päris lahe muster. Oleks huvitav näha mustrit teiste värvidega või isegi ainult ühe värviga.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-pattern-koikenagev-silm/


Novembris ilus muster “Lihtsad Asjad”, aga sama hästi oleks võinud nimeks olla Bioloogia, sest põhiliselt kudusin rätti just bioloogia loengutes. Mu õpetajad lubavad mul loengutes kududa, sest ma ikka suudan kuulata ja vastata.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-pattern-lihtsad-asjad/

Muster “Porsche the Cat” on pühendatud ühele päästetud kassile, kes kahjuks oli juba liiga haige ja oli meiega ainult kolm nädalat. Tal olid neerud läbi (seetõttu juba silmanägemine läinud) ja lisaks veel ka kurt. Ma olin õnnelik, et sain talle pakkuda kodu, armastust ja palju tähelepanu, nii nagu ta oli ära teeninud.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-porsche-the-cat/

Detsembris ilmus veel üks tasuta muster “Kuusepuud”, tõeliselt kaunis rätt puude ja lume sajuga. Oli nauding kududa, loodan, et teistel on sama mõnus kogemus.
http://lacebycr.com/et/shop/pdf-muster-kuusepuud/

Mis toob meile 2019?
Iga nädal mustreid me see aasta enam ei avalda, aga aegajalt midagi ikka saate.
Lõpuks tekkis mul ka piisavalt aega, et pühendada aega oma esimesele mustri raamatule. Saab olema väga vinge ja värviline raamat. Üks muster on praeguseks juba valmis ja järgmine juba varrastel. Loodan valmis saada 09.2020, seega väga palju tööd veel ees.

Ma loodan, et teil kõigil on suurepärane ja pitsi rohke aasta 🙂

 

 

 

 

Lisa kommentaar