E-poe kasutustingimused

Lace By CR OÜ, registrikoodiga 14110927, Raemetsa 1, Reiu küla, 86508 (edaspidi Poe haldaja) ja klient, kes vormistab Lace By CR OÜ hallatavas e-poes www.lacebycr.com/et/shop tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Klient), on kokku lepitud järgmistes tingimustes.


1. Üldsätted

1.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust.

1.2. Poe haldajal on õigus mistahes ajal teha E-poe pakutavasse teenusesse muudatusi.

1.3 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.

1.4 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas “Olen nõus poe kasutamise tingimustega ja täidan neid tingimusteta”, nõustub Klient, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

1.5 Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole. Toode väljastatakse 3 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Lace By CR OÜ arvelduskontole.

1.6 Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest on Lace By CR OÜ e-poel õigus tellimus tühistada.

2. Ostu sooritamine

2.1 E-Poes kuvatud laoseis võib erineda tegelikust laoseisust.

2.2 Osa Tooteid tehakse Kliendi tellimuse peale, mis tähendab 2-4 nädalast ooteaega.

2.3 Kui mõni Toode puudub laost ja tellimust pole võimalik täita, võtab Müüja Kliendiga ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Juhul kui ei sobi uus tarneaeg või toote asendamine samaväärse teise tootega, tagastatakse Kliendile raha mitte hiljem kui 30 päeva pärast alates kokkuleppe saavutamisest.

2.4 Klient valib E-poes välja soovitud Toote ja lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa korvi”.

2.5 Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul “Tellimuse vormistamine”.

2.6 Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides “Esita tellimus”.

2.7 Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.

2.8 Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

2.9 Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitsmiseks vajalikud, tõesed andmed. Poe haldaja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.


3. Makseviisid

3.1 Tellimuse eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop) ja krediitkaardiga (Visa, Mastercard, Pocopay).

3.2 Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas.

3.3 Müüjal puudub ligipääas Kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

3.4 Lace by CR OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Lace by CR OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-l.


4. Hinnad

4.1 Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes (€). Ettevõte jätab endale õiguse muuta hindu etteteavitamata.

4.2 Kui Poe haldaja on E-poes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad Tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil pole õigust nõuda vahe kompenseerimist.


5. Tooted

5.1 E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustriivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.


6. Kohaletoimetamine

6.1 Kliendil on võimalik valida erinevate Toote kohaletoimetamise viiside vahel.

6.2 Itella Smartpost pakiautomaat 2.99€. Tellitud Tooted jõuavad kliendi valitud pakiautomaati hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse tasumisest. Toote tellimiseks Smartposti automaati vali sobiv linn ja pakiautomaat. Paki saabumisel sihtkohta tuleb kliendile selle kohta teade SMS-i teel. Pakki hoitakse Itella Smastpost pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

6.3 Omniva pakiautomaat 2.99€. Tellitud Tooted jõuavad kliendi valitud pakiautomaati hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse tasumisest. Toote tellimiseks Omniva automaati vali sobiv linn ja pakiautomaat. Paki saabumisel sihtkohta tuleb kliendile selle kohta teade SMS-i teel. Pakki hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

6.4 Klient on kohustatud säilitama punktides 6.2 ja 6.3 nimetatud SMS teadet kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni. Kliendil on võimalik Toode vajadusel ümber vahetada või tagastada, kasutades selleks samas SMS-is olnud tagastuskoodi.

6.5 Omniva kuller 4.95€. Tellitud Toode tuuakse Kliendi valitud aadressile ja Kliendile sobival ajal. Pakk jõuab Kliendini postitamisest järgneval päeval (paki postitame 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist).

6.6 Rahvusvaheline Tähitud Maksikiri Euroopa 9-13€ . Tellitud Tooted saab klient kätte hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates tellimuse tasumisest. Müüja saadab Kliendile jälgimiskoodi paki teekonna jälgimiseks. Kui pakk pole 3 nädalaga Kliendini jõudnud, on Kliendi kohustus võtta ühendust kohaliku postkontoriga. Saaja saab paki allkirja vastu vastavalt sihtriigis kehtivatele tingimustele.

(Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Luksemburg, Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Ukraina, Ungari, Valgevene,Venemaa)

6.7 Rahvusvaheline Tähitud Maksikiri (ülejäänud maailm) 11-17€. Tellitud Tooted saab klient kätte hiljemalt 15 tööpäeva jooksul alates tellimuse tasumisest. Müüja saadab Kliendile jälgimiskoodi paki teekonna jälgimiseks. Kui pakk pole 4 nädalaga Kliendini jõudnud, on Kliendi kohustus võtta ühendust kohaliku postkontoriga. Saaja saab paki allkirja vastu vastavalt sihtriigis kehtivatele tingimustele. 

6.8 Juhul kui Klient ei lähe Tootele järgi käesolevas punktis sätestatud tähtaja jooksul, hüvitab Klient korduva saatmisega seotud kulud.

6.9 Juhul, kui Klient on tellimuse vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul reede pärast kella 15:00 kuni esmaspäeval kella 12:00-ni) või riigipühal, hakkab 5 tööpäeva tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 12:00.


7. Tagastamine ja ümbervahetamine

7.1 E-poest tellitud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Tagastusõigust pole kaupadel, mis on valmistatud Kliendi erisoovide järgi.

7.2 Tagastamine on aksepteeritav vaid juhul, kui toode on originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.

7.3 E-Toote (PDF muster) tellimuse tühitamine ja raha tagastamine on võimalik ainult juhul kui E-Toodet pole alla laaditud.

7.4 Itella Smartpost või Omniva pakiautomaati tellitud paki saab tasuta tagasi saata, kasutades selleks SMS-is olnud koodi.

7.5 Tagastamisel kantakse Kliendi raha tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul, mis hakkab kehtima lepingu üles ütlemise päevast.

7.6 Raha kantakse tagasi samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.


8. Vastutus

8.1 Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2 Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.

8.3 Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.


9. Pretensioonide käsitlemise kord

9.1 Puudusega kauba puhul on tarbijal on õigus esitada Müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates Toote üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates Toote puuduse avastamisest. Et hilisemaid probleeme oleks lihtsam lahendada, peaks Tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et Toode on ostetud Lace By CR OÜ e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib Müüja probleemi lahendamata jätta.

9.2 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui viieteist päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9.3 Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima Toote ostukuupäevast.

9.4 Ekspertiisi teostab Lace By CR OÜ või Toote valmistanud firma esineva puuduse olemasolu ja tekkepõhjuse väljaselgitamiseks.

9.5 Pretensioon ei kuulu lahendamisele, kui Lace By CR OÜ tõestab, et kaubal esineva puudused on tekkinud tarbija süül.

9.6 Kui pretensiooni aluseks oleva Toote tootmine on lõpetatud võtab Lace By CR OÜ endale õiguse Kliendi nõusolekul asendada Toode samaväärsega.

9.7 Tarbijal on õigus nõuda Müüjalt Toote ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja Toote eest raha tagasi nõuda. Kui Müüjal ei ole võimalik Toodet parandada või asendada, Toote parandamine või asendamine ebaõnnestub, Müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, Tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.


10. Privaatsuspoliitika

10.1 Lace By CR e-poe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.

10.2 Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kliendile kauba pakkumiseks.

10.3 Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kättetoimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes vajalikus ulatuses.

10.4 Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks nõusoleku.

10.5 Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardiandmetele.

10.6 Poe haldaja kohustub mitte edasi andma registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

10.7 Isikuandmeid töötleb Lace By CR OÜ (14110927, Raemetsa 1, Reiu küla, Tahkuranna vald, 86508).


11. Lõppsätted

11.1 Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

11.2 Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

11.3 Kui Kliendil on E-poe osas pretensioone tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@lacebycr.com või helistada telefonil.

11.4 Kokkuleppe mitte saavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse.