Kuduklubi Pitsimudijad

Käsitöö on olnud alati rahvakunst, traditsioone ja õpetusi anti edasi põlvest põlve.  Tänane maailm on kardinaalselt muutunud, ent käsitöö on endiselt armastatud ja hoitud. Eestlasena on minu jaoks saanud väga südame lähedaseks Eesti pitsi kudumine. Viimased neli aastat olen disaininud ja avaldanud üle 100 räti mustri ja korraldanud Facebooki grupis Lacebycr – Salakudumine ja Ravelry keskkonnas räti koos kudumisi. Aeg on seal maal, et võiks teha midagi uut ja põnevat. Ja nii ma jõudsin klubi mõtteni.

Mis on kuduklubi Pitsimudijad?

Iga kahe kuu tagant jõuab liikmeni väike pakk, mis sisaldab ühiselt disainitud räti mustrit ja kudumiseks vaja minevat lõnga.
Disainimine on tehtud lihtsaks – liige pääseb ligi vormile (saab täita kuni 3 korda), mis aitab kokku koguda vajaliku info soovitud mustri kohta.
Valikus on kuni neli erinevat tooni lõnga, materjali valik võib varieeruda vastavalt soovidele ja hooajale.
Kuduklubi liige saab ligipääsu privaatsele FB grupile, kus arutame ja jagame pilte.

Suurim pitsimudija (ehk kelle mõtted annavad suurima inspiratsiooni konkreetset mustrit disainides) saab nimelist tunnustust, väikese meene ja järgmise komplekti tasuta. Lisaks sellele jääb tema valida aktviiselt tegutsev heategevuslik MTÜ, kellele teen meie poolt annetuse (1 komplekt = 1 €).